Hviezdy deťom

Hviezdy deťom

Už niekoľko rokov trvá krásna spolupráca Centra sociálnych služieb – DEMY a futbalového klubu AS Trenčín. Začalo to návštevou futbalistov v DEMY a pokračovalo to krásnym spoločne prežitým dňom na futbalom štadióne pri príležitosti fotenia nezabudnuteľného kalendára. Bol to jeden z tých dní, ktorý sa natrvalo vryl do našich pamätí......Trenčianski futbalisti vytvorili pre nás úplne domáce prostredie, a tak i napriek tomu, že mnohí z nás boli na ozajstnom futbalom štadióne po prvýkrát v živote cítili sme sa príjemne a bezpečne, čo potvrdzuje i krásny výsledok v podobe kalendára.

Posledných päť rokov je letným vyvrcholením našej spolupráce naša aktívna účasť na charitatívno -  športovom podujatí Hviezdy deťom.  Stretneme vždy množstvo známych tvárí: hokejistov, futbalistov, hercov, moderátorov, zabávačov a iných. Máme množstvo krásnych zážitkov, ktoré nám budú navždy pripomínať naše spoločné fotografie.

 

Je pre nás veľkou cťou, že časť z vyzbieraným finančných prostriedkov vždy putuje i k nám do DEMY. Za to patrí naša obrovská vďaka všetkým partnerom, účastníkom, divákom a najmä organizátorom tohto skvelého podujatia.

Ďakujeme !